ŽÁDNÉ REKLAMY, ŘETĚZÁKY A JINÉ!!! VŠE CO SE NETÝKÁ ČLÁNKU PIŠTE SEM!!!
ČTĚTE PRAVIDLA BLOGU ZDE


FANCLUBY - ZAPOJ SE TAKÉ!!! KLIK ZDE :)

GRAFIKA NA PŘÁNÍ POUZE PRO SB ZDE

Září 2015

Karin Uzumaki - Gothic style

30. září 2015 v 21:10 | Lucík |  Moje cosplaye
Abych nezůstala pozadu, tak přidám dvě fotky z letošního Animefestu. :)Edit: by Lucík
Photo: Katie

Snad se líbí. Tenhle styl se mi moc líbí i jako obecně. Začínám mít moc ráda gothic styl. x33

Assassin's Creed sbírka

30. září 2015 v 12:28 | Lucík |  Moje sbírky
Abych nebyla pozadu, tak jsem se rozhodla založit rubriku Moje sbírky. Rubriku najdete v sekci Já a blog.
Aby bylo vidět co jsem vlastně zač za maniaka... Co mě baví a tak. Možná, že sem přidám i nějaké suvenýry s hudebními skupinami. :)


A jakou sbírku vlastníte vy? Také jste assasíni? Pochlubte se. :)


Návštěvnost za týden 21.9.2015 - 27.9.2015

28. září 2015 v 9:29 | Lucík |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (21.09. 2015 - 27.09. 2015) je:

Pondělí 10
Úterý 13
Středa 9
Čtvrtek 7
Pátek 14
Sobota 13
Neděle 8
Celkem 74

Děkuju moc. :)

Vaše adminka Lucík


I'm sick, but still undead...

24. září 2015 v 22:17 | Lucík |  Moje kecy a jiné
Zdravím všecky! Undeaaad pozdrav všem! xD Už fakt asi cvokařím. Ono je asi lepší se usmívat a cvokařit než být někde zalezlá v koutě a užírat se všemi myšlenkami, že se se mnou baví čím dál míň lidí... Ale víte, že je mi to vlastně jedno? Já jsem JÁ a na ostatní jednoduše kašlu. Je mi jedno, kdo si tenhle článek přečte ať už přátelé a nebo vy tady na blogu. Každý si o mě myslí něco jiného, jiní kladné názory a jiní záporné. Uff už konec filozofování o takových věcech apod.

No následující dva týdny budu doma... Ano zlomená noha to je na dýl. Sice se to pomalu dává do pořádku, nohu leduju, beru prášky na bolest... Ale je mi psychicky trochu líp, když se nějak z toho všeho vypíšu. Je mi pak líp a nemusím pak svými řečmi otravovat jiné lidi... No ale co mě čeká a nemine, moje narozeniny... Prostě budu mít v pondělí úžasné narozeniny se zlomenou nohou, jako proč ne?! xD Klidně bych sem přidávala články, ale já dlouho u kompu sedět nevydržím a nohu musím mít nataženou a líp se mi leží. xD Využiju i ten čas, abych si pořádně něco zahrála pokud mě chytne zase nějaká mánie... Také uvažuju, že si pořídím The Last of Us na PS3, tak jsem na to zvědavá a objednám si to co nejdříve. :) Taktéž se snažím něco málo i napsat co se týká rozepsaných povídek a tak. Máte se na co těšit. :)

Hmm... a co takhle i nějaký song na závěr článku? Co třeba tuhle pecku od BVB, kterou zbožňuju?
The Legacy ZDE je prostě moje oblíbená. x33

Tak se tu mějte zatím hezky. Kdo mi budete chtít napsat, tak budu jen ráda. :)

Vaše adminka Lucík


Morrigan 02

22. září 2015 v 9:45 | Lucík |  Dragon Age Inquisition/Cosplay


Zdroj: ZDE

Morrigan 01

21. září 2015 v 8:29 | Lucík |  Dragon Age Inquisition/Cosplay


Zdroj: ZDE

Návštěvnost za týden 14.9.2015 - 20.9.2015

21. září 2015 v 8:23 | Lucík |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (14.09. 2015 - 20.09. 2015) je:

Pondělí 7
Úterý 5
Středa 6
Čtvrtek 5
Pátek 10
Sobota 13
Neděle 16
Celkem 62

Vaše adminka LucíkAC Syndicate - Sběratelské edice

19. září 2015 v 20:52 | Lucík |  Assassin's Creed Syndicate/NovinkyZdroj: ZDE

Všechny edice vypadají lákavě. Kterou si zvolíte vy? :)

Because I'm broken...

19. září 2015 v 19:44 | Lucík |  Moje kecy a jiné
Yep, jak napovídá článek... Jsem zlomená a to už oběma směry. Ale nejvíc utrpělo nejen moje srdce, ale i to že jsem si ve čtvrtek v práci zlomila nohu v nártu. Yep, jsem to ale moc šikovná! xD Řeknu vám, že to byl v tu chvíli tak trochu pro mě šok. Když jsem upadla jako kdyby se se mnou celý svět zatočil a já najednou ležela na zemi a nemohla vstát. Néé nebyla jsem pod vlivem něčeho.. Jen se to prostě stalo a já se smekla... Naštěstí ke mě přiběhly dvě dobré duše a pomohly mi vstát. Měly starost jestli jsem v pořádku, jestli jsem se nepraštila do hlavy a tak... ale já si myslela, že mám tu nohu jenom pohmožděnou. Hned mě tedy odvezli na chirurgii, kde jsem si cca 2 hodiny načekala a proseděla, než na mě došla řada. Víte jak já se už bojím doktorů? Strašně moc... Fajn, tak mě tedy poslal doktor na rentgen a já se třepala strachy, abych to neměla zlomené. Ale ono to skutečně mám ZLOMENÉ a kdo ví na jak dlouho. Za týden jdu s tím na kontrolu, tak uvidím. Měla jsem jet i do Brna za jednou osůbkou, ale z toho sešlo... Moc mě to mrzí i teď. :(

Víte jak mě docela už trochu začíná štvát, že se o mě doma starají? Vždycky jsem byla samotářka. Vím, že mě ostatní doma a v práci za zády pomlouvají jaký jsem to nemehlo a kdo ví co ještě... Ale já jim na takové kecy kašlu.

Jooo a chci se vás všech zeptat... Vadilo by vám, kdybych někdy začala přidávat také články o hudbě co poslouchám a tak? Myslím, že by se tu třeba i někdo takový našel, kdo by to uvítal a tak. Co vy na to? :)

Vaše zlomená adminka Lucík


Broken

19. září 2015 v 9:56 | Lucík |  Fantasy a jiné obrázky
What's new? My life, my problems...

6. září 2015 v 20:35 | Lucík |  Moje kecy a jiné
Ahoj všichni! Jsem vůbec ráda, že jsem se aspoň tady ukázala a rozhodla se sepsat článek. A o čem? Zase o ničem jako vždy. Pochybuju, že někoho zajímají moje kecy a tak podobně. xD Uvažovala jsem nad spousty věcmi a tak. Dospěla jsem k tomu, že si dám až do konce roku pauzu s cosplayem, než se dám dohromady. Ano prodloužila jsem to na delší dobu, protože sama nevím co bude. Ale přidám kdyžtak ještě pár fotek, které tu mám...


Vždycky když si něco naplánuju, tak se to zvrtne a nevyjde to tak jak bych si představovala. Problém je ale také ve mě. Hodně lidí se se mnou přestalo bavit a já už věřím málokomu. Pár takových lidí, kteří při mě stojí mám a to mi stačí. Určité změny u mě nastaly a ještě nastanou. Záleží jenom na mě jak se tomu postavím. Když se odreagovávám od všeho, tak poslouchám hudbu, korálkuju a nebo chodím ven. Možná, že i v té práci se odreaguji od všeho negativního a tam na nic špatného nemyslím (jasně asi si někteří pomyslíte, no tak si buď v práci aniž bys nás chtěla vidět a užít si života apod.)... Za to nemůžu, že mi vždycky do toho něco přijde a tak.

Mám v plánu se nechat také brzy potetovat, jelikož budu mít koncem měsíce narozeniny, tak si chci nadělit také nějaký dárek. Ale víte co by mě nejvíc potěšilo? mě se o tom dokonce i zdálo... Měla jsem na své narozky hovor na skypu s moou oblíbenou skupinou a oni mi osobně popřáli. Já byla nesmírně šťastná a ještě víc, když mi pak za pár dní potom přišel i dárek od nich. x33 Kéž by se to jednou splnilo, ale to byl jen sen. xD Vím, že to je nesplnitelné a kdo by sem zavítal do našeho zapadákova kde bydlím, aby mi popřál osobně? Napadají mě dva lidi, kteří ví mou adresu. Asi jsem cvok, že mám takové sny, že jo? xD Ale nezapírám, že by to nebylo špatné. Spíš by mě to potěšilo, pokud bych neměla noční směnu v práci jako loni. To jsem si neužila narozky vůbec. Ale nebudu nic zakřikovat a uvidí se. :)

A na závěr dva mé oblíbené songy, které mi utkvěly v hlavě. :) Ano zbožňuju Hollywood Undead a BVB. x33

Tak zatím se tu všichni mějte! A užijte si poslech, protože to jsou dvě úžasné skupiny. :)


Komu nejde pustit, tak klikněte SEM


Komu nejde pustit, tak klikněte SEM

Vaše adminka Lucík