ŽÁDNÉ REKLAMY, ŘETĚZÁKY A JINÉ!!! VŠE CO SE NETÝKÁ ČLÁNKU PIŠTE SEM!!!
ČTĚTE PRAVIDLA BLOGU ZDE


FANCLUBY - ZAPOJ SE TAKÉ!!! KLIK ZDE :)

GRAFIKA NA PŘÁNÍ POUZE PRO SB ZDE

Jednodílovky - rozcestník

2. srpna 2015 v 9:25 | Lucík

Noční obloha plná hvězd... Je možné, že padající hvězda plní přání, které si člověk nejvíce přeje? Věřte tomu i sny se mohou jednou stát skutečností.

K přečtení ZDE

**********Život není jednoduchý.. Hlavně pro 16 letou Lucy, která chodí do druhého ročníku na střední škole. Zasedla si na ní jedna parta kluků ze třetího ročníku. I ostatní ve třídě ji ignorují. Má ale jiné zájmy než ostatní ze třídy - poslouchá rock a metal. Změní se její život k lepšímu?

K přečtení ZDE

**********


Její zdravotní stav se zhoršil a Lucy přivezli do nemocnice. Byla na pokraji smrti a neměla šanci na přežití. Objevila se ale jedna malá holčička. Získala si její přátelství, ale jednoho dne ji ztratila navždycky...

K přečtení ZDE

**********


Krátký jednodílný příběh o dvou sourozencích, kteří byli upáleni. Jaké to je být upáleni? Co to vůbec znamená? Prohru, vítězství a nebo snad osvobození od utrpení?

K přečtení ZDE

**********


Jaké to je se znovu probudit k životu? Nejsem už člověk, prahnu po krvi čím dál víc. Probudila jsem se na ošetřovně a tam to všechno začalo...

K přečtení ZDE

**********


Od té doby, co jsem se vrátil z dětského domova jde můj život z kopce. Otec mi zabil matku a sám si proseděl svůj trest. To ale nestačilo a já jsem měl chuť ho každým dnem zabít. Ale bál jsem se... Na druhou stranu jsem chtěl jediné, setkat se se svou matkou a být šťastný.

K přečtení ZDE

**********


Stála jsem zády na okraji útesu. Vítr duněl do mořských vln a příliv dával o sobě vědět. Oblohu lemovaly sluneční paprsky, které prosvítaly skrz zataženou oblohu. Vyťukala jsem zprávu se slovy 'Sbohem…' a poslala ji každému, i jí… Nechala jsem stékat slzy po tváři. Tentokrát jsem věděla, že mi už nikdo nemohl pomoci. Byla jsem rozhodnutá to udělat.

K přečtení ZDE

**********

Všechny jednodílovky jsou k přečtení i na mém wattpadu ZDE.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama