ŽÁDNÉ REKLAMY, ŘETĚZÁKY A JINÉ!!! VŠE CO SE NETÝKÁ ČLÁNKU PIŠTE SEM!!!
ČTĚTE PRAVIDLA BLOGU ZDE


FANCLUBY - ZAPOJ SE TAKÉ!!! KLIK ZDE :)

GRAFIKA NA PŘÁNÍ POUZE PRO SB ZDE

Říjen 2014

1.kapitola

29. října 2014 v 12:06 | Lucík

"Elis… Jsi v pořádku? Vypadáš vyděšeně." zadíval se na ní Chris. Byla v šoku, když otevřela deník a začala v něm listovat. Prohlížela si nakreslené obrázky a k nim napsané texty, několik stránek byly postříkané krví… krví Rose. Zadívala se ale na jednu stránku. Bylo tam nějaké ošklivé stvoření, co chtělo ublížit malé holčičce, pravděpodobně to byla Rose. "Přišel si pro mě… Zachraňte mě někdo. Prosím, on přichází a ubližuje mi… Jsem svázána temnotou a on ovládá mou mysl…" zavřela deník a už neměla sílu to dál číst, alespoň prozatím. Do očí se jí nahrnuly slzy. "Já ji musím… najít. Musím najít svou holčičku," uronila slzu a zadívala se na deník. Kapka slzy stekla z její tváře a dopadla na deník. "Elis… My ji najdeme, věřím tomu…" položil ji ruku na rameno jenže Elis se tvářila poněkud neobvykle. Od toho dne co se ztratila Rose má vidiny, a ne jen tak obyčejné. "Elis?" všiml si, že ho nevnímala.

Viděla krásné honosné sídlo osvícené září kulatého měsíce, všude kolem byl les, tma… V okolí se rozléhal strach a temnota. Kdo ví, co se v té tmě skrývalo za nestvůry. Samotné sídlo bylo ale krásné s velkou zahradou. Připadalo jí, jako kdyby tam někdo žil. Zablesklo se jí před očima a uviděla u dveří na zemi ležet plyšového medvídka s bílou mašlí. Pomalu se začaly otevírat dveře a uviděla stát před ním postavu. Postavu, kterou nemohla rozeznat. Byl to někdo v dlouhém černém plášti s kapucí. Postava sebrala medvídka ze země a objímala ho. Znovu záblesk a medvídek začal hořet. Rose měla oči plné slz a jen plakala. "Elis…" snažil se ji uklidnit Chris, ale ona zůstala klečet na zemi se sklopenou hlavou. Omdlela… zůstala ležet na zemi. Chris se jí snažil jakkoliv vzbudit, ale marně. Upadla do mdlob.


Elis utíkala temným lesem. Utíkala tak rychle, jak jí nohy stačily. Sem tam lehce zakopla, vytí se k ní přibližovalo čím dál víc. Zrychlila... Ztěžka se jí začalo dýchat, tak se zastavila a opřela se o strom. Rozkašlala se. Po chvilce začala cítit jakýsi puch, připomínalo to zdechlinu rozkládající se mrtvoly. Podívala se dolů k zemi ke svým nohám a zděsila se. U stromu ležela mrtvola, pravděpodobně muže. Měla okousanou tvář, z úst ji tekla jakási hnijící zapáchající tekutina. Oblečení bylo roztrhané, ale i samotné tělo. Okousané přímo až do samého masa. Bylo vidět, že si na mrtvole už předtím někdo pochutnal. Elis se snažila nepozvracet. Ztěžka polkla, ale když uslyšela znovu se přibližující vytí, tak se dala znovu do běhu. "Co to proboha... živého je za havěť?" řekla si nahlas pro sebe. Cosi se zahýbalo v křoví před ní, zastavila se a skoro až nedýchala. Z křoví se ozývalo pomalu zesilující vrčení. Svítivě červené oči zaregistrovaly Elis. Pomalu tvor začal vylézat ze křoví. Nebyl to vlk, ale pes bez kůže. Měl velké tesáky, z tlamy mu tekly sliny a jeho tělo bylo vyhublé. Pomalými kroky se k ní přibližoval, Elis začala pomalu couvat dozadu. Narazila ale na kmen stromu, nedýchala… Jen cítila kapky potu na svém čele. Neměla u sebe nic, žádnou zbraň ani kapesní nůž. Třásla se strachy. "Co mám dělat? Jak se k sakru odsud dostanu?" zakryla si rukama obličej. "Uteč." Ozval se dětský hlas. Podívala se před sebe a tam stála Rose. Měla dlouhé vlasy, které zakrývaly její krásný obličej. Delší bílou noční košili dlouhou po kolena a v ruce svírala za tlapku svého plyšového medvídka. "Ale já… Jak ti mám pomoct?" Elis pomalu dala pryč dlaně ze svého obličeje. "Neboj se, přijdeš na to sama. I když to bude stát něčí život." Jakmile to Rose dořekla, zjevila se kolem ní celá tlupa psích tvorů dychtící po živém mase a krvi. Zaútočili na ní. "Rose!" vykřikla nahlas Elis a v tu chvíli se probudila. Měla oči plné slz a byla celá rozrušená. Chris jí obejmul a ona se cítila v tu chvíli v naprostém bezpečí.

Serah 01 - FFXIII

28. října 2014 v 8:30 | Lucík |  Cosplay/FFXIIIZdroj: ZDE

Lightning 01 - FFXIII

27. října 2014 v 23:40 | Lucík |  Cosplay/FFXIIIZdroj: ZDE

Hope 01 - FFXIII

27. října 2014 v 19:21 | Lucík |  Cosplay/FFXIIIZdroj: ZDE

Návštěvnost za týden 20.10.2014 - 26.10.2014

27. října 2014 v 18:50 | Lucík |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (20.10. 2014 - 26.10. 2014) je:
Pondeli: 13
Utery: 13
Streda: 9
Ctvrtek: 7
Patek: 6
Sobota: 10
Nedele: 25

Celkem: 83

Děkuju moc. :)

Vaše adminka Lucík


Osamělá duše

26. října 2014 v 10:14 | Lucík |  Ostatní

Šla jsem směrem ke hřbitovu.
Tajemné místo, když jdete tou cestou sami a v podvečer.
Na hrobech svítí svíčky. Proč svítí?

Svítí pro duše zemřelých, které našly vysvobození.
Někteří zemřeli, protože se to stalo jejich osudem.
Někteří zemřeli smutkem a utrpením.

Jiní spáchali sebevraždu.
Proč to udělali? Protože se cítili sami a na dně.
Jiné řešení pro jejich mysl neexistovalo, než skončit se životem.

Stejně jako mou kamarádku.
Ona nespáchala sebevraždu. Jejím osudem se stalo zemřít.
Těžká nemoc zvítězila nad ní a ona zemřela.
Měla jsem ji ráda.

Položila jsem květiny na její hrob a zapálila pár svíček.
Jejich plamínky osvítily památeční fotografii.
Vzpomínky na někoho, koho jste měli rádi a už není jsou bolestivé.

Steče mi slza, když si na ní vzpomenu.
Lehce zavane vítr a pohnou se větvičky stromu nedaleko jejího hrobu.
Ohlédnu se kolem, ale nikoho nevidím.

Po chvilce ucítím zvláštní pocit.
Jako kdyby za mnou někdo stál.
Na své tváři ucítím chladný vánek.

Jsem klidná... Vím, že to je ona a nechce abych byla smutná.
Ten studený vánek, to bylo pohlazení po tváři.
Nejsem sama... Aspoň vím, že na mě dohlíží.

Pousměju se... Odcházím cestou domů.

Assassin's Kittens Unity

22. října 2014 v 14:35 | Lucík |  Fan tvorba/Assassin's Creed Unity

Komu nejde pustit, tak klikněte SEM

Tohle je naprosto roztomilý a dokonalý video. :333

Dragon Age Inquisition - rozcestník

20. října 2014 v 19:56 | Lucík

Novinky
Recenze
Postavy
Povolání
Lokace
Nestvůry a monstra
Zbraně a příslušenství
Wallpapery
Koncepty a artworky
Screenshoty
Wallpapery
Trailery
Fan tvorba


Návštěvnost za týden 13.10.2014 - 19.10.2014

20. října 2014 v 15:54 | Lucík |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (13.10. 2014 - 19.10. 2014) je:
Pondeli: 9
Utery: 12
Streda: 12
Ctvrtek: 10
Patek: 7
Sobota: 9
Nedele: 15

Celkem: 74

Děkuju moc. :)

Vaše adminka Lucík


Assassin's Creed Unity Meets Parkour in Real Life

19. října 2014 v 18:15 | Lucík |  Fan tvorba/Assassin's Creed Unity
Je to naprosto úžasný video... aneb jak to vypadá, když asasíni jsou v patách svým nepřátelům ulicemi Paříže. :)
Koukněte sami... :33


Komu nejde pustit, tak klikněte SEM

Lost in Darkness - Úvod

14. října 2014 v 23:41 | Lucík
Rozhodla jsem se začít psát novou povídku... :) A o čem že bude? Existuje dosud neznámé a neprozkoumané místo plné záhad a nevysvětlitelných událostí… V temném lese se ztrácí lidi a nikdo se odtamtud ještě nevrátil. Posledním z nich je sedmiletá Rose, dcera agentky Elis. Jednoho dne se najde deník patřící pohřešované Rose. Kdo a nebo co za tím vším stojí?

Bude to hororového typu jako je Resident Evil a Silent Hill. Budete se bát... Doufám, že to bude ke čtení. Zatím pouze sem přidám úvod. NA první kapitolce se už pracuje. xD Ať se vám líbí. Ráda si vyslechnu vaše názory a pocity. :)

*******************


Elis zvedla nalezený deník uprostřed zchátralého pokoje. Bylo vidět, že v něm pravděpodobně hořelo. Vše kolem bylo neúplně zachovalé, jen deník byl v neporušeném stavu, což bylo zvláštní. Otevřela deník a listovala v něm. Všimla si ale něčeho zvláštního. Zjistila, že v něm pár stránek chybí a nejen to. Byla v něm i ručně nakreslená mapa nějakého neznámého sídla, pravděpodobně ležícího uprostřed lesa. "Něco jsi našla Elis?" vešel dovnitř Chris a prohlížel si zchátralý pokoj. "Nic zvláštního, jen deník…" prohodila a s chladným výrazem ho zavřela. Nedokázala si ale vysvětlit, proč hořel její dům? Proč utekla její dcera? A je vůbec ještě naživu? Hlavou se jí honilo spoustu otázek a sama nevěděla na ně odpovědi. Hlavou se jí honily vzpomínky… Vzpomínky na minulost…

Před 6 měsíci

"Zlato… Pojď si dát snídani!" zavolala na Rose Elis. Jenže dívka nevnímala. Seděla ve svém pokoji v koutě a držela v ruce svůj deník. Z ruky jí tekla krev, někdo jí ublížil, jen se bála říct kdo… Psala dál do svého deníku, cukla jí ruka a nechtěně potřísnila svou krví právě rozepsanou stránku. Bála se, cítila strach, že se vrátí… Bála se, že se vrátí ten, kdo jí ublížil. Takové stavy se jí vracely každou noc vždycky, než usínala. On se pořád vracel. Nikdo jiný ho neviděl, jenom ona… Říká se, že děti vidí duchy ale dospělí ne. Uslyšela kroky Elis, jak jde pomalu po schodech. Kroky se zastaví před dveřmi do pokoje Rose. "Rose… Jsi v pořádku?" zaklepala pomalu na dveře, ale nikdo se neozýval. Měla o ní strach, protože to samé se dělo každý den. Chytla za kliku a pomalu otevřela dveře. Uviděla svou dceru sedět v koutě… Ano zase ta samá situace se opakovala jako každý den ráno.

Pomalu víc otevřela dveře do pokoje a vešla. Lehce zaskřípaly dveře a dívka se podívala směrem k ní. "To bude v pořádku…" řekla Elis a pomalými kroky k ní šla. Rose upustila deník na zem, objala svého plyšového medvídka a tiše plakala. Prohlížela si její pokoj, všecko bylo rozházené na zemi. Knihy popadané na zemi a spoustu roztrhaných stránek… Jen na podlaze našla krví napsaný text "Přijdu si pro tebe…" Elis se lekla, protože tenhle nápis se tu nikdy dřív neobjevil, během toho co se děje s Rose.

HW požadavky The Evil Within + trailer

12. října 2014 v 19:49 | Lucík |  Novinky/The Evil Within

Bethesda si to nakonec rozmyslela a zveřejnila i minimální hardwarové požadavky nadcházejícího hororu The Evil Within od autora Resident Evil.

Jak se sami můžete přesvědčit, The Evil Within bude náročnou hrou. Výrobce tvrdí, že pokud splňujete specifikace níže, tak si nebude užívat hraní v rozlišení 1080p a pravděpodobně budete muset vypnout některé funkce.


Minimální požadavky:

OS: Windows 7/8.1
GPU: GTX 460 nebo ekvivalentní s 1 GB VRAM
CPU: i7 nebo ekvivalentní 4+ core procesor
RAM: 4 GB
HDD: 50 GB

Doufejme, že hra skutečně nebude vyžadovat procesor i7 a půjde i na i3, i5 a podobných procesorech od AMD.
The Evil Within vyjde 14. října.

Doporučené požadavky:

Operační systém: Windows 7 nebo Windows 8 (oba 64-bit)
Procesor: Intel Core i7 se čtyřmi nebo více jádry
Grafická karta: GeForce GTX 670 nebo ekvivalentní se 4 GB VRAM
Místo na disku: 50 GB
Vysokorychlostní připojení k internetu
Účet na Steamu pro aktivaci produktu

U místa na disku vývojáři uvádějí, že instalace zabere 41 GB. Zbytek je určen pro uložení pozic a další věci.

Když už mluvíme o místu na disku, tak jsme se dozvěděli i potřebné místo na discích konzolí.

Xbox One - 40 GB
PlayStation 4 - 40 GB
PlayStation 3 - 7 GB
Xbox 360 - 7 GB (povinná instalace na HDD nebo USB 2.0 (a vyšší) flash diskKomu nejde pustit, tak klikněte SEM

Zdroj: ZDE

Trailer je úžasný a samotná hra napovídá o tom, že to nebude nic pro slabé povahy. Takže vy co nemáte rádi krev, tak si dejte radši odchod. xDD Ale zase je to pro fandy hororů, třeba pro mě. :33 Aspoň vím co bych chtěla k vánocům. xDDD

The Evil Within - rozcestník

12. října 2014 v 10:03 | Lucík

Postavy
Zbraně
Návod
Wallpapery
Artworky a koncepty
Soundtrack
Trailery
Cosplay


Final Fantasy VII - Forgotten

7. října 2014 v 17:18 | Lucík |  Final Fantasy Fan tvorba

Komu nejde pustit, tak klikněte SEM

Super AMVčko na Final Fantasy VII Advent Children. :)
Hmm.. měla bych zase někdy skouknout tenhle super film. :33

Nový trailer - AC Unity

6. října 2014 v 18:39 | Lucík |  Assassin's Creed Unity/Novinky

Komu nejde pustit, tak klikněte SEM

Super trailer. Těším se na tenhle díl. :)

Návštěvnost za týden 29.9.2014 - 5.10.2014

6. října 2014 v 16:45 | Lucík |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (29.9. 2014 - 5.10. 2014) je:
Pondeli: 14
Utery: 15
Streda: 7
Ctvrtek: 10
Patek: 13
Sobota: 15
Nedele: 16

Celkem: 90

Děkuju moc. :)

Vaše adminka Lucík


Back again...

5. října 2014 v 14:25 | Lucík |  Moje kecy a jiné
Tak mě tu máte zpátky... A důvod mé nepřítomnosti? Uvažovala jsem nad velkým množstvím otázek a hledala ve své hlavě na ně odpovědi. Možná jste si někteří přečetli báseň 'Strážný anděl'...

Fajn.. Sice jsem pár lidem ublížila, sami si stojí za svým a myslí si o mě to špatné. Já se omluvila, poděkovala a odešla... Chci dostat další šanci, abych je získala zpět... Ale pochybuju, že nějakou šanci dostanu... Chce to jen čas a nebo se ti lidi sami změnili a se mnou nechtějí mít už nic společného. Vím, že se to už nedá vrátit zpátky, ale nechci aby se opakovala má minulost... Už nechci sedět v temném koutě a trpět. Nejsem už ten chudáček co si ostatní myslí... Změnila jsem se... Věřte tomu nebo ne, ale chci si jít za svým. Být šťastná a radovat se z každého dne s lidmi co mám ráda a mají rádi i mě... a to žádný temný koutek nevyřeší.

Buďte sami sebou a nezalezejte si někam jako jsem to dělala já. Tímhle nic nevyřešíte a akorát si ubližujete čím dál víc. Svěřte se nejlépe těm komu nejvíc důvěřujete, podrží vás a pomůžou vám jít dál.

A koukám, že tu je trochu neplecha ve starších článcích, tak bych se měla pustit do nápravy. xD No a kam zamířím do konce tohoto roku kromě blogu? Samozřejmě na letošní Akicon... Pak na koncert Hollywood Undead. :33 No a nakonec na vánoční trhy do Brna. Moc se těším. :) Cože vánoce? Nechci vánoce, nevím co shánět a tak... xDD

Možná, že změním i design na blogu až se k tomu dokopu. xDD

Tak se tu zatím mějte. :)

Vaše adminka LucíkStrážný anděl

4. října 2014 v 22:23 | Lucík |  Ostatní
Sedím v temném koutě plném temnoty a beznaděje.
Oči mám plné slz a zármutku.
Trpím... Nikdo mě nemá rád a přestávám věřit v naději.

Vtom se objevil on...
Spatřila jsem postavu v bílém.
Přišla ke mě pomalými kroky a zůstala stát přede mnou.

Byl to anděl... Krásný anděl co za mnou přišel a chce mi pomoct.
"Čekala jsem na tebe už dlouho a ty jsi přišel..." zašeptám potichu se slzami v očích.
S úsměvem mi podal svou ruku a já ji přijala.

"Neplakej, jsem tu pro tebe..." Setře mi slzy a já ho obejmu.
Cítím, jak se mi pomalu hojí mé zraněné srdce.
V jeho objetí se cítím šťastná.

"Už nebudeš trpět... Ochráním tě, jen pokud půjdeš se mnou a nezlomíš má křídla temnotou."
Jediné co si nejvíc přeji je být šťastná.
"Pomohu ti... Usmívej se a raduj se z každé maličkosti."
Rány se zahojily a mé srdce je čisté.

Jsem šťastná a získala jsem někoho, kdo na mě dohlíží.
A to strážného anděla...