ŽÁDNÉ REKLAMY, ŘETĚZÁKY A JINÉ!!! VŠE CO SE NETÝKÁ ČLÁNKU PIŠTE SEM!!!
ČTĚTE PRAVIDLA BLOGU ZDE


FANCLUBY - ZAPOJ SE TAKÉ!!! KLIK ZDE :)

GRAFIKA NA PŘÁNÍ POUZE PRO SB ZDE

Květen 2011

Sasuke On The Otherside

31. května 2011 v 14:55 | Lucík


Dokonalý pictík!!!! :)

Práce volá!!! xDD

31. května 2011 v 11:32 | Lucík
Ano je to tááák, od zítřka mám opět nástup do práce. Docela mě to překvapilo a moc jsem si neoddychla, ale aspoň ještě stihnu udělat doma několik potřebných věcí který se nedají prostě jen tak odložit na jindy. xDD Až jsem se lekla kdo mi to telefonuje (doufala jsem že to je ten můj vysněný princ xDD), ono mluvit s plnou pusou to zrovna taky nebyl dobrej nápad, ale aspoň mi bylo popřáno "Dobrou chuť!". :D :D
Jinak co se týká článků tak nějaký předchystám a ty důležitější k nějakým hrám nechám až na odpoledne kdy budu doma. Ale to vedro je přímo strašný, ráno jsem se vzbudila přímo zpocená i když mám otevřené přes noc okno. xD Někdy si říkám jestli by mi sem náhodou někdo v noci nevlezl, i když špatný by to rozhodně být nemuselo. :D

No nic, tak já jdu konečně začít dělat zase nějaké užitečné věci a hlavně se připravit na zítra. Odhaduju že to bude těžší. xDD

Vaše adminka LucíkPostavy - DA2

31. května 2011 v 11:25 | Lucík
Anders

Anders, lehkomyslný čarodějnický buřič z Dragon Age: Prameny - Procitnutí, se změnil. Po naléhání svého přítele Spravedlnosti k aktivnějšímu boji proti Kruhu mágů, Anders nakonec svolil k tomu, aby jeho tělo přijalo duši Spravedlnosti. Záhy však zjistil, že hněv vůči Kruhu proměnil Spravedlnost v démona Pomsty. Anders nyní musí vyvinout veškeré duševní i tělesné síly k tomu, aby zlo, jež se v něm usídlilo, ovládnul. Přinejmenším do doby, než se svět zbaví Kruhu mágů navěky.

Citát: "It is the Maker who creates mages. The Chantry was built by men, and it can be brought down by them."

Aveline

Aveline Vallen je mistryně boje s mečem. Na pvní pohled milá žena, ale uvnitř srdce je bojácná, přátelská a nenechá si jen tak něco líbit. Tragicky zemřel její muž při útoku na obrovského obra, který s ním praštil tak hodně až vnitřnímu zranění podlehl. Pro Aveline to bylo těžké vyrovnání, ale nyní co působí v Kirkwallu se změnila. Snaží se nějak zapůsobit a získat si tak jednoho vojáka. Podaří se jí to? Třeba s vaší pomocí to jistě zvládne...

Citát: "Protect what matters with everything you have. Or you'll have nothing. And deserve it."

Fenris

Kdysi byl otrokem Tevinterského magistra. Tím ho potrestal, že mu bylo vpáleno do kůže lyrium a vymazal mu tak i paměť. Stal se živoucí zbraní a nakonec využil svých nadpřirozených sil, aby unikl ze zajetí. Nyní se ocitá v podivné zemi bez přátel - a s bývalým pánem, který ho odmítá nechat na pokoji. Záleží na vás jak ho přijmete... buď jako přítele nebo nepřítele.

Citát: "They know what I am. Let them come, if they find the courage."

Isabella

Isabella je velice tvrdá a bojeschopná pirátka. Má ráda zábavu v hospodách, které si všimnete hned při první návštěvě místní hospody v Kirkwallu. Používá při boji dva meče, které s kombinací akrobatických a rychlých útoků ji dělá neporazitelnou. Líbí se jí odvážní a přitažliví muži.

Citát: "I win because I cheat, Kitten. I thought that was obvious."

Merrill

Merrill zná celou historii elfů, je přátelská a milá. Používá své kouzelnické dovednosti, aby tak ustála v boji i těžší nepřátele. Ne ale s každým se dá do řeči... Když se přestěhovala do Kirkwallu, je pro ni těžké si získat přátelství místních lidí. Jediné přátelství může najít právě u vás, ale to záleží na vás zda ji přijmete do své party či nikoliv.

Citát: "It's a Keeper's job to remember, even the dangerous things."

Varric

Slova jsou jeho obchodem a přehánění je jeho specialitou - Varric může stvořit nebo zničit legendu, aniž by hnul prstem. Tento trpaslíčí přítel se k vám přidá hned po první návštěvě Kirkwallu, nabídne vám jakýsi obchod. Samozřejmě za splněné úkoly dostanete finanční odměnu. Varric je ale velice přátelský, neodpustí si žádnou vtipnou narážku. Jeho oblíbené pití je samozřejmě pivo a jeho popíjení v místních hospodách. Má bratra Bartranda, kterého vám doporučí když budete potřebovat sehnat nějakou tu zbroj či výbavu.

Citát: "I know everyone in this city. Well, everyone worth knowing."


Scarlet Mage

31. května 2011 v 10:00 | Lucík


Nádherný!!! Zbožňuju mágy a čarodějky. :)

Úklid začne zřejmě všude xDD

31. května 2011 v 8:16 | Lucík
No tak měla bych se pustit do pořádnýho úklidu nejen ve svým pokoji, ale i tady na blogu. Takže tu předělám nějaký rozcestníky a k nim článečky. Taky pro vás chystám 2 články ohledně Dragon Age 2 ať tu taky z toho něco přibyde. Hlavně musím vyčistit a trošku vylepšit svým rybkám akvárko (ááno chovám doma rybičky, ale jen tak pro zábavu xDD), snad mi nevyskáčou nebo snad nechcípnou.. ale to se snad nestane. Koupila jsem jim tam dvě nové skalky, tak snad se jim budou líbit. :) No tak já jdu se vrhnout nejdříve částečně na domácí úklid + akvárko a potom na úklid tady na bločku. xD Na zítra tu pro vás mám nachystaný taky kalendář na nový měsíc a sice červen 2011, těště se! :)

Zdravím a mějte se!

Vaše adminka LucíkFenris a Anders DA2

30. května 2011 v 13:40 | Lucík


Parádní dvojka, klidně bych je dala dohromady kdyby to šlo. xDD

Návštěvnost za týden 23.5.2011 - 29.5.2011

30. května 2011 v 12:26 | Lucík |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (23.5. 2011 - 29.5. 2011) je:
Pondeli: 24
Utery: 20
Streda: 16
Ctvrtek: 15
Patek: 23
Sobota: 31
Nedele: 36

Celkem: 165

Děkuju. :)

Vaše adminka Lucík2 nové ikonky - Lightning a Fang

29. května 2011 v 19:44 | Lucík |  Moje tvorba/Avatary
Opět jsem se dala do tvoření v PS když mám to volno, který bude trvat odhaduju tak dva týdny, možná i déle... ještě nevím. xDD Tak tady jsou ikonky, který jsem vytvořila. Snad se budou líbit. :)Líbí se vám moje grafika? Můžete si o něco napsat, ale pouze pro SB!!! Kliknutím ZDE. :)

Fenris DA2

29. května 2011 v 9:00 | Lucík


Áááá vy mě chcete snad zabít nebo co?? xD Ten pictík je k sežrání. xDD

Obaly na verze PC, PS3 a XBOX360

29. května 2011 v 8:06 | Lucík |  Assassin´s Creed Revelations
Aby nám v novinkách o AC Revelations nechybělo, tak se už ukázaly konečně jak budou vypadat obaly na verze PC, PS3 a XBOX360. Jsou moc povedený a začínám se neskutečně těšit. :))


Zdroj obrázků: ZDE

Nové screenshoty a novinky

28. května 2011 v 19:47 | Lucík |  Assassin´s Creed Revelations


(menší ochutnávka) xDD

Je dosti možné, že Assassin´s Creed Revelations vyjde na všech určených platformách najednou? Hra vyjde tedy na PC, PS3 a XBOX360. Datum vydání je stanoveno na listopad 2011, takže nezbývá nic jiného než čekat dokud nezmění názor. Musíme jen věřit, abychom nezakřikli jako tomu bylo tak u AC Brotherhood... na ostatní konzole vyšlo už před vánocemi jenže na PC verzi jsme si museli několik měsíců počkat. Nesmíme to prostě zakřiknout!!! Nemám pravdu? xDD Nechci nikoho strašit, ale podle mě to bude zřejmě už konec Ezia Auditore da Firenze. Tipuju, že ho někdo zabije... ale nechci předbíhat, kdoví jak to skončí. :/

A můžete si prohlédnout i nějaké nové screenshoty, které najdete ZDE.

Zdroj screenů: ZDE

2 nové rendery

28. května 2011 v 18:06 | Lucík |  Final Fantasy Type-0
Také se objevily nové rendery dvou postav právě z Final Fantasy Type-0 a tady jsou. Jsou opravdu povedený. :)
Zdroj: ZDE

Nové screenshoty + scany

28. května 2011 v 18:03 | Lucík |  Final Fantasy Type-0
Přibyly nové screenhoty, které si můžete prohlédnout kliknutím ZDE. A samozřejmě také menší várka nových scanů z časopisu, můžete na ně nahlédnout v plném rozlišení.
Zdroj: ZDE


Sad Miku

26. května 2011 v 12:55 | Lucík


Modrou já můžu, zbožňuju ji. :)

Renji - Bleach

26. května 2011 v 8:50 | Lucík


Úžasnej pictík!!! n_n :) Ty rudý vlasy já chci taky. xDD

Despair - Ichigo or Ulquiorra

25. května 2011 v 13:00 | Lucík


Koho máte v oblibě raději.. Ichiga nebo Ulquiorru? :) Já volím Ulquiorru. xDD

Gan

25. května 2011 v 8:40 | Lucík


Pěkný pictík. :)

Bird´s Song

24. května 2011 v 14:00 | Lucík


Tohle je roztomilý. :) A ten kluk má pěkný vlasy. xDD

Bleach - Team

24. května 2011 v 9:15 | Lucík


Suprový anime, vřele doporučuju skouknout. :)