ŽÁDNÉ REKLAMY, ŘETĚZÁKY A JINÉ!!! VŠE CO SE NETÝKÁ ČLÁNKU PIŠTE SEM!!!
ČTĚTE PRAVIDLA BLOGU ZDE


FANCLUBY - ZAPOJ SE TAKÉ!!! KLIK ZDE :)

GRAFIKA NA PŘÁNÍ POUZE PRO SB ZDE

Říjen 2010Say Ahh Sasuke!!!

16. října 2010 v 13:56 | Lucík

No tááák Sasuke, otevři pusinku! :D

Zdravím... :)

16. října 2010 v 9:45 | Lucík
Tak jak se vám daří? Ještě že už je víkend že? Mě už noha tolik nebolí, už ji nemám zavázanou, jen si to mažu a procvičuju si ji. Sice tam mám pořádnou modřinu, ale dá se to přežít... V pondělí už jdu do práce, prý tam mají toho moc a nestíhají a prý se tam na mě konečně těší (nevím teda konkrétně kdo, ale zajímá mě to). :D Njn dneska čekám návštěvu druhý ségry s mimčem, to zase bude veselo, docela se těším. :D
Taky jsem si pořídila nového mazlíčka.... a sice masožravou rostlinku (mucholapku). Je pěkná a moc se mi líbí, každou chvilku sklapne a něco sežere třeba mušky nebo komáry. :D
Ale konečně jsem dostala náladu na kreslení, až budu mít něco hotového určitě to se hodím. :) Včera večer jsem pařila FFXIII až do 1:00 ráno, jsem cvok... ale potřebovala jsem se odreagovat z toho, že jsem včera měla úplně přímo bláznivou náladu. :D Ale dneska už bláznivou náladu nemám, což je fajn... dneska je tak nějak v pohodě. :) :D

Tak se mějte a užívejte víkendu!!!

Vaše adminka Lucík

Lucík

Long Way

16. října 2010 v 9:18 | Lucík

Zbraně - AC2

15. října 2010 v 20:36 | Lucík |  Assassin´s Creed 2
Bojové sekery

Sekera

V prvním díle jsme se s bojovými sekerami nesetkali, ale v druhém dílu již jsou. Bojové sekery mají hodně velkou účinnost a budou je využívat především Grobiani, kteří jsou těžce obrnění a bojují hlavně nablízko.

Winter Romance

15. října 2010 v 18:59 | LucíkDevil May Cry

15. října 2010 v 16:47 | Lucík

WAU, zajímavej týpek! :)

Přidány wallpapery AC2

15. října 2010 v 14:15 | Lucík
Přidala jsem krásné wallpapery k Assassin´s Creed 2. Jsou přímo nádherný a jeden z nich právě zdobí plochu mýho počítače. Brácha tuhle hru má, takže se ho optám jestli by mi ji půjčil až ji dohraje, a když ne tak si ji koupím a budu pařit ve dne i v noci. :D Můžete si je prohlédnout kliknutím ZDE.

Vaše adminka Lucík

Lucík

Balthier a Fran FFXII

15. října 2010 v 13:46 | Lucík

Tifa a spol. FFVII

15. října 2010 v 9:14 | Lucík

Tifa: Cloude, ty letííííš!!!
Cloud: Áááá, pomóóóc!!! :D

Mám společný blog... :)

14. října 2010 v 18:33 | Lucík
Po delším přemýšlením co trvá asi 2 měsíce (že, nemýlím-li se :D) jsme se s A-M-Ynkou rozhodly, že si založíme společný blog. Budeme se věnovat všemu možnému, ale Final Fantasy a ani TR do toho rozhodně tam plést nebudeme... bude to spíš takové o Anime, Povídkách, Music a mnoho jiného. Možná že právě tam bych chtěla dělat na free designech, a po delším uvažování možná to zavedu i tady, ještě uvidím.
Kdo budete chtít, tak můžete nahlédnout.. kliknutím ZDE. Doufám, že nám blogaření vydrží co nejdéle. Držte nám palce. Ještě tam nic nepřibylo, ale časem přibude... :)

Vaše adminka Lucík
Lucík


Přidány screenshoty Assassin´s Creed 2

14. října 2010 v 16:02 | Lucík |  Assassin´s Creed 2
Přidala jsem opravdu velké množství screenshotů z tohoto skvělého dílu. Na některé z nich jsem zůstala přímo zírat. Uvažuju o pořízení této hry, ale teď momentálně ne, tak doufám aspoň na vánoce. Opravdu mě to zklamalo, ale nyní si nemůžu pořídit žádnou, máme nějaké mimořádné výdaje... :/ Screenshoty si můžete prohlédnout ZDE.

Vaše adminka Lucík

Lucík

Návod 2.část - AC

14. října 2010 v 13:20 | Lucík |  Assassin´s Creed

PAMĚŤOVÝ BLOK 3

Acre (Garnier de Naplouse)

Chudinská čtvrť - rozhledny: 11, zachránění obyvatel: 12, nutná vyšetřování 2 z 6

Ještě v Masyafu si promluvíte s al-Mualimem. Získáte krátkou čepel a novou schopnost - likvidace (protiútok). Protiútok je nejúčinnějším obranným prostředkem. Při správném načasování provedete kombo, proti kterému nemá nepřítel obranu. Procvičte si tuto techniku na nádvoří a snažte se ji  důkladně nacvičit. Vydejte se přes Království do Acre. V Království se již zpřístupnily všechny lokality, takže si můžete vylézt na všechny rozhledny. Po příjezdu k branám Acre můžete vlevo mezi dřevěnými hradbami zachránit obyvatele. Skrz bránu projděte opět za pomoci učenců a vylezte na v mapě označenou rozhlednu. Po vylezení na rozhlednu se vám v mapě ukáže ústředí zabijáků a všechny ostatní rozhledny.
První rozhledna - ODPOSLECH - Sedněte si na lavičku a zaměřte zaměřovacím tlačítkem dva proti sobě stojící muže a poté stiskněte klávesu HLAVA.
--> Někteří strážní opustili stanoviště.
Nejvíce jihovýchodně položená rozhledna - TICHÁ ELIMINACE LUČIŠTNÍKU - Informátor je v zapadlé uličce. Po rozhovoru s ním vylezte po žebříku vedle něj. Za věžičkou je první lučištník.  Vyberte skrytou čepel a zezadu ho zabijte. Druhý lučištník je za druhou věžičkou vpravo. Postupujte tak, abyste byli kryti za věžičkou a voják vás neviděl. Zabijte ho skrytou čepelí a vraťte se k informátorovi.
--> Získána mapa ukazující pacienty a svícny v nemocnici.
První nebo druhá rozhledna od severovýchodu - PRAPORKY - Do 3 minut musíte sesbírat 20 praporků a vrátit se k informátorovi. Za informátorem vpravo na stříšce je 1. praporek. Orientujte se podle GPS. Z praporků je vlastně udělaná stezka. Chce to mít cvik ve skákání. Každý pád dolů do ulic znamená velké zdržení.
--> Garnier se skrývá v pevnosti.
Rozhledna ve středu čtvrti, západně od nejvíce jihovýchodně položené rozhledny - VYBÍRÁNÍ KAPES - Cíl je ve hlídané budově, do které se dá proniknout pomocí učenců nebo střechou (v jednom místě je porušená).
--> Získán dopis prozrazující spojení Garniera a dvou dalších mužů.
Nejjižnější rozhledna - VÝSLECH - Cíl je přímo pod rozhlednou. Opět se na něj zaměřte a po jeho odchodu ho následujte a zaútočte na něho pěstmi.
--> Když se Garnier stará o své pacienty, nevnímá svět kolem sebe.
Nejvíce jihozápadně položená rozhledna - VRAŽDA - Informátor je hned pod rozhlednou. Zabijte skrytou dýkou označený cíl. Jděte za ním a vyčkávejte až nebude v dohledu žádný ozbrojenec.
--> Do pevnosti nesmí nikdo, vyjma učenců a stráží.
Vraťte se na ústředí zabijáků a promluvte se zástupcem. Nezapomeňte přistoupit k pultu, čímž seberete pírko. Po spánku se vydejte zabít Garniera. Do špitálu proniknete za pomoci učenců. Až skončí Garnier svůj proslov a zavřou se za ním vrata, dejte se vpravo a dostanete se do míst, kde zmizel předtím Garnier. Počkejte si na příležitost, až bude Garnier skryt nad pacientem anebo až nebudou v dohledu žádné stráže, a zabijte ho skrytou dýkou. Můžete k nenápadnému pohybu po špitále též využít skupinku učenců, kteří s vámi budou chodit po místech, kde se prochází Garnier. Po zabití Garniera se vraťte k veliteli ústředí. Poté se vám nabídne možnost převinout paměť rovnou do Masyafu, čehož využijte, jinak se budete muset projet na koni přes Království až do Masyafu.

Cloud - FFVII

14. října 2010 v 11:15 | Lucík

Ashe FFXII

14. října 2010 v 7:59 | Lucík

Balthier, Ashe a Fran FFXII

13. října 2010 v 15:48 | Lucík

Nádhera!!! Mám chuť si zapařit FFXII. :D

Návod 1.část - AC

13. října 2010 v 15:06 | Lucík |  Assassin´s Creed
Po spuštění nové hry se v roli zabijáka Altaira ocitáte mezi lidmi. V pozadí slyšíte hlasy. Můžete zkoušet různé techniky pohybu a boje, ale k ničemu to nevede. Po chvíli se probouzíte jako Desmond v současnosti. Jste v jakési vědecké místnosti a spolu s vámi profesor a jeho asistentka slečna Stillmanová. Dozvídáte se první informace. Přístroj, ve kterém jste předtím leželi, je Enimus, který dokáže z vašeho DNA vytáhnout genetické vzpomínky vašich předků. Až vám profesor dá pokyn opět ulehnout, stiskněte tlačítko myši a octnete se opět v roli Altaira v tréninkovém módu. Pro ty kdo nemají hru v češtině a nejsou příliš silní v cizích jazycích uvádím veškeré podrobnosti související s tréninkem.
 • Stupeň 1 - Až se před vámi objeví postavy, stiskněte tlačítko HLAVA a rozhlédněte se po lidech kolem (i po těch za zády).
 • Stupeň 2 - Davem lidí projděte pomocí standartních pohybových kláves přičemž držte klávesu PRÁZDNÁ RUKA. Budete šetrně odstrkávat lidi z cesty. Dojděte do kruhu.
 • Stupeň 3 - Stiskněte tlačítko pro nápadný stav (doporučuji nastavit tuto funkci na pravé tlačítko myši) a změní se vám na displeji vpravo nahoře ovládací impulsy.
 • Stupeň 4 - Jděte k postavě, stiskněte a držte tlačítko nápadného stavu. Pomocí tlačítka PRÁZDNÁ RUKA uchopte postavu a hoďte ji do kruhu.
 • Stupeň 5 - stiskněte zároveň tlačítko VPŘED, tlačítko NÁPADNÝ STAV a NOHY (sprint) a doběhněte do kruhu dříve než muž vlevo. Stisknutí těchto tří tlačítek též umožňuje lezení po zdech, skákání a mimořádné skoky.
 • Stupeň 6 - Zaměřte cíl zaměřovací klávesou, vyberte příslušným tlačítkem skrytou čepel, přistupte k vojákovi před vámi a zabijte ho levým tlačítkem myši. Vzdalte se od mrtvoly. Přijde další voják.
 • Stupeň 7 - Vyprovokujte ho úderem nebo do něj naběhněte, rychle vylezte po žebříku na budovu a skryjte se v zahrádce.
 • Stupeň 8 - Zůstaňte skryti dokud se ikona na obrazovce vlevo nahoře nezbarví do zelena. - Voják vás poté přestane hledat.
 • Stupeň 9 - Vylezte ze skrýše.
 • Stupeň 10 - Až se před vámi objeví vojáci, dojděte skrz vojáky v nenápadném stavu na značku. Při chůzi držte tlačítko NOHY.
 • Stupeň 11-13 - Vyzkoušejte orlí zrak pomocí klávesy HLAVA. Bílá postava - informace, žlutá - cíl k eliminaci, červená - voják, modrá - spojenec. Orlí zrak je k dispozici jen pokud jste ve stavu plné synchronizace (pokud máte zdraví na maximu).


What Started The Fire?

13. října 2010 v 11:30 | Lucík |  Zajímavé obrázky z TR

Áááá Doppelganger, jde z ní strach!!! :D