ŽÁDNÉ REKLAMY, ŘETĚZÁKY A JINÉ!!! VŠE CO SE NETÝKÁ ČLÁNKU PIŠTE SEM!!!
ČTĚTE PRAVIDLA BLOGU ZDE


FANCLUBY - ZAPOJ SE TAKÉ!!! KLIK ZDE :)

GRAFIKA NA PŘÁNÍ POUZE PRO SB ZDE

Červen 2010

Pozastavuju......

28. června 2010 v 13:32 | Lucík
Fakt je mi to moc líto, ale musím bloček na pár týdnů pozastavit... mám rozbitý počítač, ale tento týden by mi měli už přivést spravený, ale nemám internet, takže si taky budu muset pár dní počkat. Snad se na mě nezlobíte....

Mějte se hezky a užijte si začátek prázdnin.

PS: Doufám, že se s některými z vás setkám (třeba s XLightning nebo XTifou, počítám s váma holky :D)

Lucík :)

Vanille chibi

23. června 2010 v 8:57 | Lucík
Vanille chibi

Hope a Serah

22. června 2010 v 18:59 | Lucík
Jejej!!!! Srandovní! XD

Hope a Serah

Fang XIII

22. června 2010 v 10:27 | Lucík
Fang XIII

Altair and his Horse

21. června 2010 v 17:28 | Lucík
Assassins Creed

Návštěvnost za týden 14.6.2010 - 20.6.2010

21. června 2010 v 11:40 | Lucík |  Novinky + k blogu
Jůůůů! Docela slušná návštěvnost!!! Děkuju moc. :)

Navstevnost za minuly tyden (14.6. 2010 - 20.6. 2010) je:
Pondeli: 29
Utery: 35
Streda: 21
Ctvrtek: 34
Patek: 23
Sobota: 37
Nedele: 31

Celkem: 210

Vaše adminka Lucík

1000 Words

PS: Četla jsem na jedné stránce, že by díl Final Fantasy XIII Versus měl vyjít v létě roku 2011. Ale uvidíme co se objeví ještě nového. :) Četla jsem to na stránkách XZone. Uvidíme, jestli se toho vůbec dožijeme... :DAltair - Assassin

21. června 2010 v 9:56 | Lucík
Altair Assassin´s Creed

Aeris FFVII

20. června 2010 v 17:46 | Lucík
Aeris FFVII

Final Fantasy XI

20. června 2010 v 8:58 | Lucík
Final Fantasy XI


Cheaty PC a PS1 - TR5

19. června 2010 v 8:51 | Lucík

Cheaty na PC


Aby byly cheaty funkční, MUSÍTE být při jejich používání čelem PŘESNĚ na sever.

Přeskočení úrovně
    
Jděte do inventáře, pak na nahrávání uložené hry a stiskněte a držte klávesy L + I + F + T.

Všechny zbraně

Jděte do inventáře, pak na velký medipak a stiskněte a držte klávesy C + T + R + L.

Všechny předměty

Jděte do inventáře, pak na malý medipak a stiskněte a držte klávesy A + L + T + G + R.

Nesmrtelnost

Jděte do inventáře, pak na světlice a stiskněte a držte klávesy F + I + R + E.

Lara s větší odolností:

Hexaeditujte savepozici(?) a změňte offset:
39E61 : B9 E8 03 00 00 89 48 22

Odteď Laře žádná energie neubývá a je tedy skoro nezranitelná. Ale pozor ! Nefunguje to, když Lara spadne z výšky !

Nekonečný počet lékárniček :


Tyto cheaty mají velkou výhodu v tom, že není nutno směrovat Laru na sever a je tedy úplně jedno, jak je postavená !

Pro nekonečný počet malých lékárniček je nutno mít v batůžku jen jednu samostatnou malou lékárničku (SMALL MEDIPACK) a ani jednu velkou. Na tu jednu malou najeďte a přidržte [0] na numerické klávesnici společně s [0] na znakové klávesnici a poté odklikněte [ENTER]. Položka by se měla pak přejmenovat na UNLIMITED SMALL MEDIPACK.
U velké lékárničky (LARGE MEDIPACK) je to podobně, zase potřebujete jen jednu velkou lékárničku a žádnou malou. Ale místo druhé nuly podržíte na znakové klávesnici [9] a zase [ENTER]. Položka se také přejmenuje na UNLIMITED LARGE MEDIPACK.

Zdroj: ZDE
___________________________________________________________________________

Cheaty na PS1


Všechny předměty

V inventáři jděte do Timex Menu a stiskněte dohromady L1+L2+R1+R2+ šipku dolů a poté stiskněte trojúhelník. Vraťte se zpět do inventáře a budete mít přístupné tak všechny předměty a klíče.

Všechny předměty a klíče v daném levelu

Během hry se přepněte do inventáře a najeďte na Large Medikit (velkou lékárnu). Stiskněte L1, L2, R1, R2 a poté stiskněte šipku dolů. Tento cheat vám umožní získat všechny předměty a klíče pro daný level. Tento cheat můžete použít pouze jednou v daném levelu.

Neomezené množství nábojů a lékáren

Během hry se přepněte do inventáře a najeďte na Small Medikit (malou lékárnu). Stiskněte L1, L2, R1, R2 a poté šipku nahoru. Máte tak neomezené množství nábojů a lékáren.

Přehrát všechny cutscény

V hlavním menu držte R2 a stiskněte Select. Poté se vám zobrazí seznam všech cutscén z celé hry, které si můžete přehrát.

Speciální funkce nastavení

V inventáři zvýrazněte "Timex" (TMX) výběr. Držte L1+L2+R1+R2+ šipka dulů+kolečko a stiskněte trojúhelník. Po ukončení hry najdete speciální funkce v Options v hlavním menu.

Všechny zbraně, nekonečně mnoho nábojů a lékáren

V inventáři zvýrazněte "Timex" (TMX) výběr. Podržte L1+L2+R1+R2+ šipku nahoru a stiskněte trojúhelník.

Neomezené snímače

V seznamu přejděte na přístroj Timex. Podržte L1, L2, R1, R2 a šipku nahoru a stiskněte křížek.

Přeskočit přímo na úrovních:

Russian Base

V hlavním menu vyberte New game, pak podržte L1+ šipka nahoru a stiskněte křížek pro start úrovně... Pro beta verzi hry držte L1 a stiskněte křížek.

Black Isle

V hlavním menu vyberte New game, pak podržte L2 + šipka nahoru a stiskněte kříže pro start úrovně... Pro beta verzi držte L2 a stiskněte křížek.

Tower Block

V hlavním menu vyberte New game, pak podržte R1 + šipka nahoru a stiskněte křížek pro start úrovně... Pro beta verzi hry držte R1 a stiskněte křížek.

Úroveň Gallows Trees

V hlavním menu vyberte New game a podržte L2 + šipka nahoru a stiskněte křížek pro start úrovně. Začnete hrát za mladou Laru v úrovni, která se odehrává v Irsku. Nebudete mít žádné zbraně.Final Fantasy VII

19. června 2010 v 8:16 | Lucík
Final Fantasy VII

God of War 2

18. června 2010 v 18:49 | Lucík
God of War 2

Už mám Assassin´s Creed na PS3!!! :)

18. června 2010 v 11:20 | Lucík
Tak konečně mi dneska přišla hra na PS3 Assassin´s Creed!!! Hned po obědě si ji pustím... WAU to bude můj synovec koukat a já taky! :D No počkat jemu bude za týden teprve 8 let, takže ho pošlu vedle ať si jde hrát... :D No, když jsem hrála God of War tak taky na to koukal a věková hranice je taky asi tak taková myslím že od 18... no ale co hlavně když bude hodnej nebo ode mě nedostane úplně suprovej dárek k narozeninám.... Koupila jsem mu hru na PS3 Spidermana, ale nikomu ani muk! :D :D

Tady je taková malá ochutnávka..... screenshoty jsou přímo povedený, jukněte...  :)
Týýýjo! Jsem na to moc zvědavá, určitě někde hned na začátku jako vždy někde chcípnu... :D Ještě musím ve FFXIII porazit už druhou stvůru, která má přes 2 miliony HP. Tak mi držte palce, snad ji konečně porazím.... :D

Vaše adminka Lucík

Lightning

Cheaty - TR3

18. června 2010 v 9:35 | Lucík
Pro přeskočení úrovně udělejte následující:

-      vytáhněte pistole
-      udělejte jeden krok zpět
-      udělejte jeden krok vpřed
-      pokrčte se a postavte (duck and stand)
-      třikrát se otočte
-      skočte dopředu

Pro získání všech zbraní učiňte následující:

-     vytáhněte pistole
-     udělejte jeden krok zpět
-     udělejte jeden krok vpřed
-     pokrčte se a postavte (duck and stand)
-     třikrát se otočte
-     skočte dozaduPokec + k bločku

17. června 2010 v 18:52 | Lucík
Tak jakpak se máte? No já se flákám doma a budu se zřejmě flákat i celý červenec, tudíž to znamená  že budu mít celý měsíc volno, takže tu bude spoustu zajímavých článečků a nachystám pro vás tu soutěž... o kterou se bude jednat o tom právě ještě přemýšlím. Zajímavé článečky by se měli týkat FFXIII, do který jsem momentálně zažraná a koumám a zkouším nové techniky a tak... také jsem pořídila nějaké vlastní screeny, ale šlo mi vyfotit pouze jak ovládáte postavu a vidíte krásné okolí kolem sebe. Při soubojích se mi ty fotky nepovedly i když bych se pokusila je udělat znova a přepnout si foťák na focení scén (čili při pohybu). No zkusit to můžu, ale uvidíme jak to dopadne.

Taky jsem si před 2 dny objednala novou hru a sice Assassins Creed, která mě zaujala a kdyby to zjistil i můj brácha, tak by mi ji okamžitě zabavil a vrátil by mi ji až by ji dohrál a úplně se na ní vyřádil.... Teď má ode mě už skoro měsíc to bude půjčenou Killzone 2, ale o AC mu neřeknu ani slovo.

Akorát mě netěší, že až začnou prázdniny, tak budeme hlídat s mamčou mýho synovce, který letos půjde do 2.třídy... kdyby jste si dokázali všichni představit, jak ten se každou chvilku vzteká tak byste to prostě nevydrželi a praštili s hlídáním... Fakt je to někdy u nás až moc krutý, a štve mě i to že ho musím pořád překřikovat třeba: ,,Nech to být nebo to rozbiješ!!!" nebo ,,Dávej pozor! Nebo se o to řízneš!" šmarjá on normálně nám bere i nůž a hraje si s ním... někdy se až moc vzteká že všechno lítá okolo a pak s ním třeba celý den nemluvíme... chjo prostě hrůůůůza!!!! Radši bych hlídala malý mimčo než toho našeho zloducha. :D

A co vy a škola? Těšíte se na vysvědčení? Ještě zřejmě vylepšujete někteří známky že?! Tak vám všem koho to ještě čeká držím palečky!!!!

Mějte se!!!

Vaše adminka Lucík

Cloud

Altair Assassins Creed

17. června 2010 v 14:49 | Lucík
Assassins Creed

Návod 5.část - TR3

17. června 2010 v 9:19 | Lucík

AntarktidaAntarctica

Hned si všimněte, jak rychle vás voda zabíjí. Od začátku pokračujte po pobřeží k chatce. Hledejte secret. Nyní pokračujte do zamrzlé lodi. Párkrát se sice namočíte, ale co se dá dělat. Dírou se dostaňte do lodi. Sestupujte dolů a probojujte se až do strojovny. Nalevo od strojů je spínač, který otevře padací dveře. Skočte dolů a pokračujte chodbou. Vpravo bude díra, kterou musíte projít, pokračujte podle oranžové trubky, zabijte nepřítele a proskočte dveřmi dolů. Pokračujte dolů a probojujte se k malému oknu. Skrz něj můžete vidět člun. Zmáčkněte čudlík a člun spadne do vody. Jděte zpátky na palubu a pověste se doprava a pokračujte k útesu. Seskočte do člunu, který na vás čeká dole, obeplujte loď k útesům a říčkou u chatky pokračujte dolů. Najděte tunel a rychle tam vběhněte. Sklouzněte, skočte a chyťte se okraje nad vámi. Pokračujte doprava, seberte velkou lékárničku a pokračujte plazící šachtou. Vylezete ve vodě poblíž člunu. Ve vodě je munice. Navádějte člun kolem tunelu, vyplujete u přehrady.

Final Fantasy XIV E3 trailer 2010

16. června 2010 v 16:25 | Lucík |  Final Fantasy XIV.
Na letošní E3, která právě probíhá už několik dní přišli s novým trailerem na chystaný díl Final Fantasy XIV. Video vypadá velice pěkně a pro ty co hrají onlinovky, tak se máte na co těšit...ale i hlavně fanoušci FF. :)Assassins Creed

16. června 2010 v 15:48 | Lucík
Assassins Creed

Fakt úžasný obrázek! Už se těším, až si tuhle skvělou hru zahraju. :)