ŽÁDNÉ REKLAMY, ŘETĚZÁKY A JINÉ!!! VŠE CO SE NETÝKÁ ČLÁNKU PIŠTE SEM!!!
ČTĚTE PRAVIDLA BLOGU ZDE


FANCLUBY - ZAPOJ SE TAKÉ!!! KLIK ZDE :)

GRAFIKA NA PŘÁNÍ POUZE PRO SB ZDE

Duben 2010

Dragon Lady

30. dubna 2010 v 18:48 | Lucík
Dragon Lady

Pokec + news k blogu

30. dubna 2010 v 18:04 | Lucík
Zdravíčko, všichni!!! Tak jsem tu zase, ale bohužel o víkendu tady moc často nebudu. Možná, že se tu tak ukážu na 2 hodiny, protože přijede ségra s dětma a budou tu spát až do neděle... já pak nebudu mít čas na bloček, protože si chci aspoň trochu užít srandy...  XD
A ještě pokud se přižene nějaká ta bouřka a zase budeme bez proudu, no to bude taky něco. :D
Já vím... no je to hrozný... ale vždycky mám něco pro vás předchystaný, což je skvělý. Ale nebojte se, náladu na blogování mám až příliš moc.

Uff, myslela jsem že dneska dodělám a nastavím sem ten nový design, který už chystám skoro celý týden, ale nějak nejsem schopná se k němu doplazit. :D

Zítra sem přihodím kalendář na květen 2010. U mě už visí v pokojíčku na zdi.  Ale neprozradím s kým bude... to je překvápko!

PS: Nojo, dneska je pálení čarodějnic!!! Budete dneska někde řádit.. ehm teda opékat nebo grilovat? My budeme opékat a grilovat.... (mňamka XD), ale pozor ať se někde nezrazíte s jakousi čarodějnicí! Ta by vám pěkně vynadala. :D

Vaše adminka Lucík
Lucík


Temná elfka

30. dubna 2010 v 9:37 | Lucík
Temná elfka

Výstroj, zbraně, předměty, outfity - TR4

29. dubna 2010 v 20:32 | Lucík

Výstroj a zbraně

Dvojice pistolí
Dvojice pistolí

Lařina charakteristická zbraň. Dvojice pistolí s neomezenou zásobou munice. Tato zbraň je vhodná jako víceúčelová.

Elfka s tygrem

29. dubna 2010 v 8:02 | Lucík
Elfka s tygrem


Water Dragon

28. dubna 2010 v 9:46 | Lucík
Water Dragon

Sleeping Beauty

27. dubna 2010 v 18:30 | Lucík
Sleeping Beauty

Návod 3.část - TR4

27. dubna 2010 v 16:13 | Lucík
21 - Pharos, Temple of Isis

Dávejte si pozor na žraloka. Nahoře nad bránou jsou dva průplavy vedoucí k slotům na Pharos Knot a Pillar. Oboje umístěte, čímž otevřete bránu a můžete vplout do chrámu. Pokračujte stále dopředu a bazénkem v zemi proplavte do místnosti se schody. Zabijte zlatého ptáka a pro doplnění munice rozstřílejte všechny bedny, vybavíte se opravdu požehnaně. Poté se vydejte levými schody nahoru. Dojdete k soše, vedle níž se nachází výstupky. Vylezte na ně a seberte z obou brouka, objeví se mnoho potvůrek lačnících po vaší krvi. Jakmile seberete oba brouky, uprostřed místnosti se objeví dva bloky, na jejichž vrcholech jsou tlačítka. Obě stiskněte a pak skočte do otvoru před sochou. Bleskově se dostaňte do rohu, kde se nachází zešikmená plocha. Vyskočte na ni a na vrcholu stiskněte klávesu pro skok, čímž se dostanete nahoru k tlačítku a klíči. Klíč seberte a tlačítko poté stiskněte. Kamenný blok, který vám bránil v návratu k bazénku je nyní opět nahoře a vy tak můžete zpátky. Nyní se dejte do schodů vlevo od vás. V další místnosti je velká černá pyramida, na kterou použijte jednoho brouka. Skluzavkou pokračujte dále, do míst, kde se musíte rychle dostat z kapaliny, ve které jste, než ji zapálí oheň. Po skluzavce přeměněné na schůdky místnosti opouštějte - celkem jsou tři.

Welcome in my fantasy

27. dubna 2010 v 14:37 | Lucík
Welcome to my fantasy

Design Ling Xiaoyu and Kratos

26. dubna 2010 v 21:22 | Lucík |  Designy
Tak jsem stvořila docela pěkný design pro XLightning. Na bloček si pro nastaví prý sama... inu kdyby sis nevěděla s něčím rady, tak mi písni jo?! Moc se ji tento design líbí. Děkuju! :-*

No ale teď k designu... je ve světlých barvách modré, žluté a červené. Možná znáte Ling Xiaoyu z Tekken a Kratose s z God of War. Jsou to obě docela slušné hry, který jsem kdysi hrála a jednu pařím až do dnes čili God of War.

Design najdete tady http://designlingandkratos.blog.cz/. Mě se moc líbí a trvalo mi to jeden jediný den. Snad se vám taky líbí.

Je to zatím můj první design, který jsem vytvořila pro jiný blog než tento.Zítra jdu do práce!!!

26. dubna 2010 v 21:05 | Lucík
Tak zítra jdu už do práce... už jsem zdravá, takže tady nic moc přibývat nebude.. možná tak nějaké zajímavé fantasy obrázky a tak... na články o FF a TR si budete muset počkat až do odpoledních a večerních hodin popř. až přijdu z práce, udělám si kafíčko a tak...no ještě chvilku vždycky hlídám synovce, než přijde brácha z práce (ale to zvládám, ehr.. teda naštěstí :D).

A to bych chtěla ještě do konce tohoto měsíce stihnout udělat nový design, který tu bude na blogu... sice nevím jak dlouho tu bude... no uvidíme!

Dodělala jsem taky design pro XLightning, takže vám ho sem někdy hodím na ukázku. Ještě udělám design pro Bebe, ale ten nevím kdy bude... no až bude tak bude, ale určitě tento týden to nebude.

Také mám pro vás už připravený kalendář na květen 2010. Najdete ho tady první květnový den. Tak se těšte!!!

Tak se tu mějte hezky!

Vaše adminka Lucík
ikona Noctis

Elf Girl

26. dubna 2010 v 20:05 | Lucík
Elf Girl

Návštěvnost za týden 19.4.2010 - 25.4.2010

26. dubna 2010 v 19:14 | Lucík |  Novinky + k blogu
WOW! Děkuju moc, teda hlavně ten čtvrtek... ten je úplně nej... !!! Arigato!

Navstevnost za minuly tyden (19.4. 2010 - 25.4. 2010) je:
Pondeli: 31
Utery: 24
Streda: 28
Ctvrtek: 51
Patek: 41
Sobota: 38
Nedele: 43

Celkem: 256

Vaše adminka Lucík
Yun Fang 2

Fantasy

26. dubna 2010 v 12:48 | Lucík
Fantasy

Návod 2.část - TR4

26. dubna 2010 v 9:27 | Lucík
10 - The Sacred Lake - část 2

Chodbou se dostanete k ostrůvku uprostřed jezírka. Zkombinovanou sošku Sluneční bohyně použijte na sloupek mezi oběma sloupy, čímž otevřete všechny tři dveře. Vydejte se těmi prostředními. Uvnitř vyšplhejte na kamenný blok uprostřed místnosti a přeručkujte na opačný konec celé haly - až ke škvíře ve zdi. Protáhněte se do ní a pokračujte dále vpravo. Skokem s rozběhem překonáte hlubokou propast. Po seskoku na můstky se opět velkým skokem dostaňte na druhou stranu. Spusťte se do této místnosti a vydejte se ven. Lara již sama použije Horův Amulet.

Duel With The Dragon

25. dubna 2010 v 17:56 | Lucík
Duel With The Dragon


Návod 1.část - TR4

25. dubna 2010 v 10:34 | Lucík
Tak tady je přehledný návod na Tomb Raider 4 The Last Revelation. Takže začínáme....

Tutorial s Von Croyem

Stačí jen poslouchat Von Croye a dělat, co povídá. Ke konci vás vyzve k závodu - nezáleží však na tom, zda doběhnete první vy nebo on, výsledek bude tak jako tak stejný. Je jen jedno podstatné, co tutorial přináší - totiž to, že se musí absolvovat a nesmíte zemřít - je to nultý level.

1 - The Tomb of Seth

Prvním levelem se bude jak nit táhnout muž s pochodní. Jděte s ním a po cestě sbírejte, co jen jde. Zatím nečekejte žádné světoborné zákysy, teprve začínáme. Jděte tedy do chrámu. Jakmile muž s pochodní udělá světlo, odsune se blok schovávající tlačítko v otvoru ve zdi (zapamatujte si tento typ tlačítek, bude jich ještě mnoho). Po jeho stisku sjeďte tunýlkem dolů, místnost se naplní pískem a umožní vám sebrat polovinu zlatého oka. Jakmile se tak stane, otevře se brána a zapalovač (jak jinak byste ho nazvali? Pořád jen chodí a zapaluje pochodně) vás povede dále. Následujte ho, dokud vám nepředvede past s břity. Opatrně se vyhýbejte černým políčkům na každém schodu, dokud se nedostanete nahoru.