ŽÁDNÉ REKLAMY, ŘETĚZÁKY A JINÉ!!! VŠE CO SE NETÝKÁ ČLÁNKU PIŠTE SEM!!!
ČTĚTE PRAVIDLA BLOGU ZDE


FANCLUBY - ZAPOJ SE TAKÉ!!! KLIK ZDE :)

GRAFIKA NA PŘÁNÍ POUZE PRO SB ZDE

Listopad 2009

Návštěvnost za týden 23.11. - 29.11.2009

30. listopadu 2009 v 16:13 | Lucík |  Novinky + k blogu
Navstevnost za minuly tyden (23.11. 2009 - 29.11. 2009) je:
Pondeli: 13
Utery: 13
Streda: 16
Ctvrtek: 12
Patek: 16
Sobota: 23
Nedele: 18

Celkem: 111

Vaše adminka Lucík

Final Fantasy XIII - další nové screenshoty

29. listopadu 2009 v 16:40 | Lucík |  Final Fantasy XIII
Pomalu ale jistě se už blíží datum vydání pro Japonsko. Vyjde v prosinci 2009 konkrétně 17.12.2009. My bychom se měli dočkat v roce 2010 a sice 9.března 2010. Ještě jednou to shrnu: vyjde na konzole XBOX360 a PS3. Fanoušci Final Fantasy se mají určitě na co těšit, protože to budemít tu nejúžasnější grafiku, děj a mnoho jiného.

Tady jsou ještě nějaké nové screenshoty. Ostatní screenshoty pro tento díl najdete ZDE (je jich tam opravdu hodně).

Espeři - FF12

28. listopadu 2009 v 16:03 | Lucík
Belias, the Gigas

Unikátní útok:
Painflare: útok elementem ohně.
Speciální útok:
Hellfire: nejsilnější útok Beliase elementem ohně. Tento útok Belias použije, když bude mít HP menší než 30%.

Scion tmy a strážce Svaté říše, vyrobený bohy k opozici potomku světla. Nazývá se Gigas pro svůj vzhled: člověk a monstrum tavené jako celek. Brzo byl pokládán za chybu při stvoření a měl být zničen. Zaútočil však na své bohy a prohrál. Opovrhoval své stvořitele a opustil je hledat někoho jiného, komu by mohl sloužit. Našel Dynast-King , jehož hrobku přísahal chránit na věčnost.
Belias se nachází v Tomb of Raihtwall, kde stále střeží hrobku svého pána. Je to první z pěti Esperů, získatelných v hlavní příběhové liniii. Je potřebný k otevření hlavní brány v Giruveganu, která se otevře pouze v případě, že Beliase vyvoláte. Je to Espers elementu ohně (Fire).

Návod - FFXII

27. listopadu 2009 v 16:57 | Lucík
Nevíte si rady? Potřebujete si poradit s nějakým bossem nebo i s nestvůrami? Zkuste tento přehledný návod. Najdete ho ZDE.


Vedlejší postavy - FFXII

27. listopadu 2009 v 15:51 | Lucík
Larsa Ferinas Solidor

Věk: 13 let
Rasa:
Člověk
Domov: město Archades v Impériu Archadia

Mladý Larsa je jeden ze čtyř synů Císaře Gramise a je ze všech čtyř bratrů nejmladší. Larsa a jeho starší bratr Vayne jsou už jediní živí z potomků a oba dva mají šanci na nástup na trůn až jejich otec zemře, i když lord Larsa má větší předpoklady. Dává přednost míru a konfrontaci před válečnými konflikty. Larsa je velice důležitá osoba ve hře a poprvé se s ním parta setká v Lhusu Mines, kde se představí jako Lamont, aby skryl svou identitu. Má také dva strážce, soudce Ghise a Drace, kteří jej musí hlídat a popřípadě nasadit za něj i svůj život. Nebýt Larsi, 13-ti letého, ale velice inteligentního hocha, události ve FF XII by dopadly nejspíše hodně katastroficky.

Hlavní postavy - FFXII

25. listopadu 2009 v 19:45 | Lucík
Vaan


Věk: 17 let
Rasa: člověk
Povolání: asistent v obchodě, zloděj
Rodné místo:
Rabanastre (Dalmasca)
Základní výcvik: jednoruční meč, štít

Vaan neměl moc šťastný život. V jeho 12ti letech mu zemřeli oba jeho rodiče na morovou nákazu a o tři roky později byl jeho starší bratr Reks zavražděn svým velitelem, generálem Baschem, když bojoval po jeho boku proti Archadijské ofensivě. Vaana se v té době ujal bangaa (jedna z ras ve FF XII) jménem Migelo a poskytl mu práci u něj v krámku a střechu nad hlavou. Vaan nenávidí Archadijské království za smrt jeho bratra a za jejich okupaci království Dalmasca, a proto se každý den vydává do ulic a krade Archadijským strážím vše, co má patřit království Dalmasca. Vaan si procvičuje své bojové umění v kanálech pod městem Rabanastre, kde loví a zabíjí krysy. Jeho velkým snem je mít svou vlastní vzdušnou loď a stát se nebeským pirátem. Jednou se Vaan rozhodne vloupat do paláce v Rabanastre a ukradne mocný a nebezpečný krystal zvaný Dusk Shard... Tam bude mít tu čest se setkat s piráty Balthierem a Fran, kteří na kámen mají také zálusk.

Ashe - Amalia (celým jménem Ashe B'nargin Dalmasca)


Věk: 19 let
Rasa:
člověk
Povolání: bývalá princezna, členka odporu proti Archadijkému království
Rodné místo:
Rabanastre (Dalmasca)
Základní výcvik: jednoruční meč, štít

Princezna království Dalmasca, Ashe, se již ve svých sedmnácti letech provdala za prince z Nabradie, Raslera, z lásky a z politických důvodů. Bohužel krátce po svatbě princ Rasler spolu s osmi bratry a otcem princezny Ashe, králem Raminem, padli v boji u obrany hranic království Dalmasca proti Archadijskému království. Ashe se stala vdovou ješte ve svých 17ti letech a hned na to utekla před Archadijskou okupací. Chtěla spáchat sebevraždu, ale pak na to si uvědomila, že ztratila vše, co měla jen díky království Archadia, a proto se jim musí pomstít a obnovit své vlastní království. O dva roky později se vplíží do paláce v Rabanastre, kde se setká s ostatními a její příběh tak nabírá zcela jiný směr, než plánovala. Postupně zjistí mnoho věcí ohledně své minulosti a během jejího putování se jí několikrát zjeví "přízrak", který ovšem není tím, čím se zdá být. Ashe je rozhodná dívka s velkým odhodláním, která ale často váhá, jaký způsob odplaty zvolit, protože ve své podstatě je velice anti-militantní.

Penelo


Věk: 16 let
Rasa:
člověk
Povolání:
tanečnice
Rodné místo:
Rabanastre (Dalmasca)
Základní výcvik: bojové umění, hole

Tak jako Vaan i Penelo ztratila své rodiře během války proti Archadii, ale narozdíl od Vaana pobývá u jednoho ze svých bratrů. Penelo je velmi blízkou přítelkyní Vaana, tajně ho miluje, ale nechce to dát najevo. Dává přednost klidu a míru před válkou a ráda tančí a zpívá. Své bojové umění se naučila od svého bratra, který taky byl členem vojska království Dalmasca. Když se jednou Penelo zaplete do Vaanových záležitostí, unese ji Archadijské vojsko a Vaan s ostatními se ji vydají osvobodit.

Balthier


Věk: 22 let
Rasa:
člověk
Povolání: Nebeský pirát
Rodné místo:
Neznámo (pravděpodobně někde v království Archadia)
Základní výcvik: pušky

Balthier je synem Doktora Cida, který pracuje jako vědec pro Archadijské království, vyvíjí pro ně zbraně a zkoumá původy magických kamenů zvaných Nethecity. Když byl Balthier mladý, chtěli jej donutit, aby se stal Judgem (soudce, generál vojsk v království Archadia), ale Balthiera nabídka nelákala a tak jednou ukradl vzdušnou loď zvanou Strahl, jenž sloužila jako prototyp pro Archadijské letectvo a uletěl pryč. Nyní je Balthier spolu s jeho partnerkou Fran nebeský pirát, který létá po světě Ivalice a okrádá Archadii a bohaté o vše, co se dá. Také Balthier a Fran měli zálusk na Dusk Shard z paláce v Rabanastre. Balthier mluví velice kultivovaně, ale neodpustí si občasné ironické (ačkoliv pravdivé) poznámky. Jeho úmysly nejsou zcela jasné, a proto občas nebudete vědět, zda mu jde pouze o zisk nebo o pomoc ve jménu dobra.

Fran


Věk: Neznámo (něco kolem 60ti let)
Rasa:
Viera
Povolání:
Nebeský pirát
Rodné místo:
Euryt Village (Jagd Difohr)
Základní výcvik: luk, šípy

Jednou ze zástupkyň rasy Viera je tato sexy lučišnice. Fran má dvě sestry, jednu mladší jménem Mjrn a jednu starší jménem Jote, která je vůdkyní vesnice, odkud pochází. Padesát let před příběhem FFXII Fran tuto vesnici opustila, což bylo proti zákonům Euryt Village, s rozhodnutím, že bude sloužit lidské rase. Během jejího života se setkala s Balthierem a stali se z nich nebesští piráti. Fran sice mluví pomaleji, ale má rychlou schopnost učit se a efektivně myslet a je skvěle vycvičená na boj s lukem a šípy. S Balthierem se vydala do paláce v Rabanastre, kde je potká i Vaanem a kde dojde k první spolupráci. Příběh Fran nemá špatný konec - její vztah k rodině a rodné vesnici se v pokročilé části hry zajímavě vyvine. Fran je éterická bytost, která je velice citlivá na přítomnost Mist.

Basch (celým jménem Basch von Ronsenburg)


Věk: 36 let
Rasa:
člověk
Povolání: bývalý generál vojska označen za zrádce
Rodné místo: Republika Landis
Základní výcvik: jednoruční a obouruční meč

Basch býval generál vojsk království Dalmasca a bojoval na její straně proti okupaci Archadijského království. Během boje se dozvěděl, že jeho král zaprodal království do rukou Archadie, a proto se generál Basch rozzuřil a ve vzteku zabil krále a spolu s ním Vaanova bratra Rekse - alespoň to tak vypadá. Po bitvě byl generál Basch odsouzen a uvězněn do nejhoršího vězení v Ivalice, v Nabreus Deadlands. Basch se marně snažil lidem vysvětlit, že krále nezabil, že to bylo jeho bratr-dvojče, který je soudcem (Judge) v království Archadia. Basch je po dlouhé době vysvobozen partou, když se snaži všichni spolu utéct z vězení za zločiny spáchané proti Archadii. Bashovy další osudy jsou ve hře velice poutavě odvyprávěny dál a uvidíte několik konfliktů, ke kterým, díky podobě s dvojčetem, dojde. Basch je vysoce loajální rytíř, který se snaží chránit princeznu Ashe, kterou musí nejdříve přesvědčit o své nevině.


Final Fantasy XIII - Konečný trailer

25. listopadu 2009 v 18:25 | Lucík |  Final Fantasy XIII
Tak a je to tady. Konečně poslední finální trailer k Final Fantasy XIII. Jukněte sami.Návštěvnost za týden 16.11. - 22.11.2009

23. listopadu 2009 v 18:21 | Lucík |  Novinky + k blogu
Skvělá návštěvnost. Netušila jsem, že blog bude navštěvovat čím dál více lidí. Všem moc děkuju, a o zrušení tohoto blogu ani neuvažuju.... vlastně vůbec :D
Ještě jednou velké díky všem!!!!

Navstevnost za minuly tyden (16.11. 2009 - 22.11. 2009) je:
Pondeli: 24
Utery: 32
Streda: 17
Ctvrtek: 11
Patek: 13
Sobota: 23
Nedele: 20

Celkem: 140

Vaše adminka Lucík
Pustím se do Final Fantasy XII

22. listopadu 2009 v 15:35 | Lucík
Rozhodla jsem se, že se pustím do dílu Final Fantasy XII. Na internetu je opravdu málo blogů o tomto díle (výjimkou oficiálních). Tak abyste se nelekli, tak tady budou řibývat informa právě o tomt skvělém a zároveň již posledním dílem, který vyšel a PS2. Doufám, že pokud budete tuto sekci neustále sledovat a pročítat, tak určitě dostanete chuť si tento dílek zahrát.

Vaše adminka Lucík

Final Fantasy XIII Versus - Info

22. listopadu 2009 v 12:19 | Lucík |  Final Fantasy XV
Final Fantasy Versus XIII bude součástí Fabula Nova Crystallis a s FF XIII bude mít společného velice málo. Podle slov tvůrců půjde o nezávislý příběh odehrávající se v jiném světě s jinými hrdiny. Tvůrčí tým je víceméně totožný s Kingdom Hearts týmem. Šéfem celého projektu je Tetsuya Nomura (který se staral mimojiné o character desing ve FF VII, VIII, X, XII, XIII..).

Od FF XIII se Versus bude lišit i žánrem - mělo by to být akční RPG s velice temně laděným příběhem (tomu odpovídá i logo a i první trailer). Příběh se bude točit kolem krystalů a bude zasazen do světa, kde vedle sebe stojí magie a moderní technika. Svět FF Versus XIII se na první pohled v mnohém neliší od realného světa, tudíž i místa z trailerů připomínají moderní velkoměsto, více než v jakékoliv předešlé FF. Hra by měla podle prvních odhadů vyjít v Japonsku koncem roku 2010 / v průběhu roku 2011.

Final Fantasy XIII Versus - Fan tvorba

21. listopadu 2009 v 10:16 | Lucík |  Final Fantasy Fan tvorba
Našla jsem nějaké obrázky z tvorby fanoušků dílu Final Fantasy XIII Versus. Najdete na nich jak Noctise, tak i Stellu. Mě se obrázky moc líbí, všechny jsou moc hezké a povedené. Nejvíc zbožňuju Noctise!
Zdroj:
ZDE


Final Fantasy XIII - nové screenshoty

19. listopadu 2009 v 17:09 | Lucík |  Final Fantasy XIII
Přibyla konečně další várka screenshotů z dílu Final Fantasy XIII. Najdete na nich Hopeho, Yun Fang či ukázky některých lokací. A na závěr jeden scan s časopisu. Všechny screenshoty k Final Fantasy XIII najdete ZDE.


Scan z časopisu


Zdroj: ZDE

Final Fantasy XIII Versus - Screenshoty

18. listopadu 2009 v 18:34 | Lucík |  Final Fantasy XV
Našla jsem nějaké screenshoty z chystaného dílu Final Fantasy XIII Versus. Mě se moc líbí. Noctis je super!!!! Více screenshotů najdete ZDE.Triple Triad - FF8

18. listopadu 2009 v 17:40 | Lucík
Co to je Triple Triad?

Triple Triad je velice populární karetní hra ve světě Final Fantasy VIII. Hrají ji prostě všichni od malých kluků až po starší babičky a dědečky. Pokud si chcete zahrát s danou osobou Triple Triad (dále jen TT), přistupte k někomu a stiskněte čtvereček pro Plastation nebo klávesu A pro PC. Budete vyzváni otázkou zda si chcete zahrát.... Označte Yes.

Tak a nyní se pustíme.... no vlastně do hraní ještě ne, ale nejdříve o čem ta karetní hra vlastně je. Pokud si chcete s někým zahrát, tak v každé hře si můžete vybrat 5 karet. Na začátku žádné karty sice nemáte, ale pokud hned na začátku poprosíte chlapíka v hnědém tílku v Balamb Garden v 1.poschodí u výtahu, tak má dám hned prvních 7 karet aniž byste s ním museli hrát. Ale pokud byste si s ním chtěli zahrát, tak vám nic nebrání.

Pokud chcete získat nejvíce karet, můžete se pokoušet během celé hry Final Fantasy VIII. Karty můžete získat: když nad někým vyhrajete nebo v soubojích pomocí ability Card (GF Quezacotl). Pokud s někým bojujete např. s nějakým monstrem, tak se z něj stane karta když bude mít velice nízkou HP.

Ale nyní už k samotné hře..... jak jste si jistě přečetli o odstavec výše, tak hrajete s pěti kartami. Soupeř má karty s červeným pozadím a vy máte karty s modrým pozadím.

Základem hry jsou samozřejmě karty. V celé hře můžete najít až 110 karet. Každá karta má celkem čtyři hodnoty, které jsou rozděleny do deseti úrovní vyjadřujících sílu karty (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, A - přičemž 1 je nejslabší a A nejsilnější). Dále na kartě naleznete obrázek, který slouží pro příjemnější vizuální dojem a zobrazuje vlastně tvora, kouzlo či postavu disponující výše zmíněnými hodnotami. Na některých kartách pak najdete také obrázek elementu. Karty jsou seřazeny do celkem deseti úrovní.
Hra se hraje na herní ploše o velikosti 3x3 pole. Na začátku si každý hráč vybere pět karet (případně jsou vybrány automaticky). Hru samotnou pak ovlivňují různá speciální pravidla, o kterých si nyní povíme.

Pravidla

Open
Soupeři si vzájemně vidí do karet. Velmi efektivní pro taktizování.

Closed
Soupeři si nevidí do karet. Ve velké míře to tak snižuje možnost taktizovat.

Random
Nemáte možnost si vybrat karty - jsou vám totiž vybrány systémem automaticky a to zcela náhodně.

Same
Pokud jsou minimálně na dvou stranách hodnoty dotýkajících se karet stejné, otočí všechny protivníkovy karty, kterých se to týká.

Plus
Pokud jsou na minimálně dvou stranách součty hodnot dotýkajících se karet stejné, otočí všechny protivníkovy karty, kterých se to týká.

SameWall
Herní pole je ohraničeno písmeny "A" (nejsilnější hodnotou karty). Pokud tedy hrajete se silnějšími kartami (tedy ty, co mají jednu z hodnot "A"), vyplatí se je použít a namířit tak, aby jedna z hodnot mířících na protivníkovu kartu byla stejná (druhá hodnota je totiž ono "A", které míří na stěnu).

PlusWall
Herní pole je ohraničeno písmeny "A" (nejsilnější hodnotou karty). Pokud tedy hrajete se silnějšími kartami , vyplatí se je použít a namířit tak, aby jedna z hodnot mířících na protivníkovu kartu dávala stejný součet jako součet o stěnu herní plochy (stěna je totiž ono "A").

One
Vítěz si jako odměnu za vítězství může vybrat jednu z karet protivníka.

Direct
Po učinění posledního tahu bere vítěz všechny karty, které ve hře otočil soupeři ("přebarvil na svou stranu"), ale zárověň ztrácí karty, které mu otočil poražený.

All
Vítěz si jako odměnu za vítězství bere všechny soupeřovy karty.

V dnešní době existují také stránky, kde si přímo můžete zahrát tzv. Triple Triad Online. Pravidla jsou stejná akorát tam máte více karet a můžete si zahrát s jamýmkoliv aktivním hráčem. Pokud by to někoho zajímalo, tak můžu sem dát link.

Já zrovna patřím mezi takové aktivní hráče, moc mě to baví a když se najde chvilka času, tak si ráda TTO zahraju.Vzácné karty - FF8

18. listopadu 2009 v 16:29 | Lucík
Vzácné karty a jejich lokace

Pupu - musíte vyřešit postranní quest s cizáky a dát jim pět elixírů. Pokud jsou mrtví, tak tuto kartu nezískáte (Lokace: Zahrada Balamb)

Chuby Chocobo - musíte se zúčastnit questu Queen of Cards. Student, který sedí na lavičce před knihovnou, tuto kartu vlastní (Lokace: Zahrada Balamb)

Angelo - tuto kartu je nutné vyhrát od Wattse ze skupinky povstalců. Můžete tak učinit buďto v jejich vlaku, nebo později na bílé Seedské lodi

Minimog - stačí vyzvat nováčka v hale (Lokace: Balamb Garden)

Quezacotl - porazte starostu rybářské vyhlídky (Fishermans Horizon) a karta je vaše

Shiva - věnujte zadarmo Zonemu sprostý časopis, který jste mohli sebrat v budově Timber Maniacs na prvním Cdčku (Lokace: White Seed Ship)

Siren - navštivte hospodu v Dolletu a vyzvěte jejího manažera ve druhém podlaží. Jakmile ho porazíte, tak vás pozve do svého pokoje, kde ho musíte porazit znovu, a karta bude vaše

Pandemona - před hotelem ve městě Balamb stojí chlápek (hoteliér), a přesně ten má tuto kartu ve svém vlastnictví

Alexander - získáte ji od hlavního technika na měsíční základně (samozřejmě pokud ho porazíte)

Ward - v Estharu vyzvěte Dr. Odina a možná se vám podaří tuto kartu získat

Kiros - musíte se zúčastnit questu Queen of Cards a poté ji bude mít chlápek oděný v černém, jenž stojí na ulici před obchody ve městě Deling

Laguna - tuto kartu vlastní Ellone a lze ji získat i během questu Queen of Cards na čtvrtém Cdčku

Selphie - v Zahradě Trabia vyzvěte Selphiina kamaráda před chrličem.

Quistis - vyzvěte Quistis v zahradě Balamb

Irvine - musíte splnit část questu Queen of Cards, a poté tuto kartu vyhrát od manželky starosty Rybářské Vyhlídky

Zell - Zellova matka ve městě Balamb má tuto kartu

Rinoa - Rinoin otec má tuto kartu. Musíte ho nechat vyhrát Infrita, a teprve poté ji zařadí do balíčku, Ifrita můžete vyhrát nad Martine v Rybářské Vyhlídce

Edea - Edea osobně ve svém domku na pobřeží vlastní tuto kartu.

Seifer - kdykoliv vyzvete Cida, ředitele vaší zahrady, tak budete mít možnost tuto kartu získat

Squall - Squallovu kartu vlastní Laguna a můžete ji od něho získat v Estharu na třetím (či čtvrtém) disku, nebo na Ragnaroku


Potřebujete poradit? - FF8

17. listopadu 2009 v 20:07 | Lucík

Photobucket

Potřebujete poradit? Máte problémy s nějakým bossem nebo s něčím jiným v díle Final Fantasy 8? Napište, pokusím se vám poradit. Můžete tady také poradit hráčům i nějaké typy nebo triky. Tento díl jsem dohrála celý, takže s nějakou radou nebude problém. Stačí když tady zanecháte komentář.

Mám tady pro vás jeden typ ,,Jak získat zbraň Lion Heart již na 1.disku".

Jak získáte zbraň Lion Heart již na prvním disku?

Určitě si všichni z vás myslí, že získat Squallovu nejlepší zbraň již na prvním disku je zhola nemožné, ale já se vás teď pokusím na následujících řádcích přesvědčit o skutečnosti, že nemáte pravdu. Vzhledem k tomu, že k získání této zbraně není potřebná žádná magie a stačí sehnat pár artefaktů, bude to hračka. Nejprve z karty Minotaur získejte Adamantine. Poté seberte Dragon Fangs z T-Rexe (mezi úrovněmi 20-29 - naleznete ho třeba v tréninkové místnosti v Zahradě). Nakonec získejte dvacet Elnoyle karet, přeměňte je na dva Energy Crystaly a ty posléze předělejte na dvacet pulsních nábojů. Tak a máte všechny potřebné věci k vyrobení této zbraně, pohoda! Karty, s kterými začínáte, jsou velmi slabé, takže se vůbec nezatěžujte vyzýváním ostatních hráčů. Samozřejmostí zůstává fakt, že je snazší porazit ty, které potkáváte v počátečních fázích hry, nežli pokročilejší karetní šéfíky. Rovněž si povšimněte skutečnosti, že většina hráčů s vámi chce vyzkoušet více, nežli pouze jednu hru. Přestože to není tak zábavné jako postupování ve hře, jedná se o rychlou a snadnou cestu k rozšíření své kolekce.
Dávejte pozor na různá pravidla, která se s postupem času mění. Pokud máte rozsáhlou sbírku karet, tak jednou z nejhorších záležitostí je náhodné pravidlo (Random), protože vám není umožněno si vybrat z balíku karty, ale volba je prostě náhodná. Dojde-li navíc ke kombinaci tohoto pravidla s All pravidlem (vítěz bere všech pět soupeřových karet), může být vaše drahocenná kolekce zdevastována během okamžiku.

Nejlepší radou, kterou vám můžeme věnovat, za předpokladu, že se pokoušíte získat všechny karty, je během karetních turnajů využívat, zpravidla v blízkostí skryté, ukládací pozice. Pokud jste během hry ztratili nějakou vzácnou kartu a neuložili si, řekněme, hodinu pozici, tak vám již nikdo nezaručí, že na ni ještě v budoucnu narazíte.
Během hry dávejte pečlivý pozor na karty v soupeřově ruce a pokoušejte se myslet na tři nebo čtyři tahy dopředu. Postupem času budete schopni odhadovat cizí tahy, a dokonce protihráče nutit dělat tahy špatné. Nemyslete si, že každé kolo musíte otočit protivníkovu kartu - je lepší si ponechat své, nežli získat protivníkovu a poté je obě v budoucích tazích ztratit.


Výsledky testů SeeD - FF8

17. listopadu 2009 v 15:41 | Lucík
Tak tady jsou odpovědi na otázky všech testů SeeD. Za každý správně zodpovězený stest budete brát o několik set Gilů navíc.

1. Y N Y Y Y N N Y N N
2. Y N Y Y Y N Y Y N N
3. N N Y N Y Y Y N Y N
4. N Y Y Y N N Y Y N N
5. N N N Y Y N N Y Y Y
6. Y N Y Y N N Y Y N Y
7. Y Y Y Y Y Y N Y Y N
8. N Y N N Y Y N N Y N
9. N Y N N N N N N Y Y
10. Y N N N N N N N Y N

11. Y Y N Y Y N Y N N Y
12 N Y N N Y N Y N Y N
13. Y N N N Y N N N N N
14 Y Y Y Y N Y Y N Y N
15. Y Y N N N N N Y N Y
16. Y N N Y N Y N N Y N
17. Y N N N Y N N Y N N
18. Y N N N Y N N N N N
19. Y N N Y N N N N N N
20. Y Y N Y N Y Y Y N N

21. Y Y Y Y N N Y Y Y N
22. N N N Y N N N Y Y N
23. Y N N N N Y Y Y Y Y
24. Y Y N N Y Y N N N Y
25. Y N Y Y Y N N Y N N
26. Y N Y Y Y N N Y N N
27. N Y N N N N Y N Y N
28. Y N N Y Y Y N Y N N
29. N N N Y Y N N N Y N
30. N Y N N N N Y N N N